EwelinaGuzik.pl - Fotografia logo

WITAM NA MOJEJ STRONIE !    

FOTOGRAFIA to moje hobby i pasja. Nie tylko zajmuję się tym profesjonalnie, ale  sprawia mi to ogromną radośc i satysfakcję. Fotografując mogę utrwalić to co najpiękniejsze – emocje w ważnych życiowych chwilach lub po prostu radość ze zwykłego dnia.

SPRZĘT

Pracuję na lustrzankach (DSLR) firmy Nikon.  Używam jasnych obiektywów co pozwala wykonać wysokiej jakości zdjęcia nawet w trudnych warunkach (kościół, sale bankietowe, weselne).

STUDIO

Posiadam lokal – studio fotografii zlokalizowane w centrum Nowego Targu (250m od Rynku), z dogodnym parkingiem. Oczywiście, niezależnie od tego, bardzo chętnie realizuję zdjęcia w plenerze. studio

JAK PRACUJĘ ?

( po kliknięciu w obrazek zobaczysz reportaż TVN o mnie i mojej pracy )

tvn3_800

ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA PORTFOLIO NA :

MAXMODELS.PL :  www.ewkaguzik.maxmodels.pl
FACEBOOK’U
 

 

EFRR_kolor

Firma „ABC ENGLISH” Centrum Językowe mgr Ewelina Guzik uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość”, którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Firma otrzymała grant w wysokości: 9000 ZŁ